A Pécsi Zeneszív Közhasznú Egyesület vezetésével az iskola diákjai és az iskola énekkara felújítja az iskola előtti parkot.

Most pénteken indul a projekt, aminek keretében kicsit rendbe szedjük a parkot és további emelt ágyásokat építünk.

Az ágyásokba jellegzetes magyar virágokat (például leánykökörcsint, fürtös gyöngyikét, liliomot és díszlent) illetve időjárástűrő fűszernövényeket (metélőpetrezselymet, majoránnát, zellert, rozmaringot, levendulát, lestyánt, metélőhagymát és bazsalikomot), valamint gyógynövényeket (például körömvirágot, angelikagyökeret, orvosi zsályát és székfüvet) ültetünk.

A bemutató kertünket, ami szintén emelt ágyásokból áll, a hátsó bejáratunkhoz telepítjük, és itt kis táblácskákkal jelezzük a különböző növénykéket és díszcserjéket. Most pénteken egy rövid gyomtalanítás, gazolás, takarítás és kertszépítéssel nyitunk.

Gyere, csatlakozz hozzánk!