Az I. Pécs-Orfű Félmaraton Országos Futóversenyen az iskolák váltóversenyében elsőként futott be a Fittbike-Babits Fiúk csapat: Tóth Péter (12.E), Akaró Simon (11.D) és Szabolcsi András (10.B).

Ezüstérmes lett a Fittbike-Babits Vegyesvágott csapat: Hergert Balázs (12.B), Orosz Szimonetta (9.D) és Bencze Barna(11.D). Negyedik illetve ötödik helyet tudhat magáénak a Fittbike-Babits Vegyigyümi csapat: Bleier Dávid (12.D), Dömse Réka (9.B) és Bondra Roland (12.D) és a leányváltónk, a Fittbike-Babitsajok, amelynek tagjai: Csapliczky  Vivien (10.B), Mayer  Dalma (10.C) és Bedőné Szűcs Tünde.

A verseny váltó abszolút kategóriában ötödik helyen végzett a Fittbike-Babits Fiúk csapat, nyolcadik helyen végzett a Fittbike-Babits Vegyesvágott csapat. Tizennegyedikként futott be a Fittbike-Babits Vegyigyümi csapat és a Fittbike-Babitsajok a 23-ik helyet tudhatják magukénak a 74 csapatból. A versenyen a ország profi futói végeztek az abszolút mezőny elején.