E-learning projekt a Babitsban

2009. máj. 02 Német mk., Sátayné Gáll Veronika, Bacher Szilvia, Jaszenovics Sándor

A júniusi Európai Uniós választások kapcsán a németországi Baden-Württemberg tartomány politikai információs központja országokat összekötő virtuális projektet hirdetett, melyen iskolánkból három német nyelvi csoport vesz részt.

Az együttműködés célja, hogy a résztvevő diákok ismereteket szerezzenek az Unió intézményrendszeréről, illetve népszerűsítse a választásokon való részvételt.
A műhelymunka során „digitálisan berendezett” tanteremben kommunikálnak diákjaink a németországi partneriskolák tanulóival.

A programban résztvevő csoportok:
9. C (Jaszenovics Sándor)
9. D, E (Bacher Szilvia)
11. C (Sátayné Gáll Veronika vezetésével)

kep

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás

Új komment írása

* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod