Tisztelt Szülők!
Iskolánkban 2016. március 21-én 17.00 órai kezdettel összevont (minden tantárgyból) szülői fogadóórát tartunk.
A fogadóórát megelőzően 16.30-kor szülői értekezletet tartanak az osztályfőnökök a saját osztálytermükben.
A fogadóórák helye:
Név |
Szak |
Tanterem |
Bakó Péter |
angol nyelv |
II. em. 203 |
Balásy Szabolcs |
ének |
fsz. 3 |
Bálint Andrea |
magyar nyelv és irodalom |
II. em. 202 |
Baróthy Mária |
rajz-művészettörténet |
I. em. 101 |
Bartal Zsolt |
matematika |
I. em. 105 |
Bécsi Zsófia |
emberismeret és etika |
I. em. 101 |
Bedő Gergely |
testnevelés |
fsz. 6 |
Bedőné Szűcs Tünde |
testnevelés |
fsz. 6 |
Berényi Szabolcs |
magyar nyelv és irodalom |
I. em. 110 |
Betlehem Márta |
ének-zene |
I. em. 101 |
Bobánovics Péter |
szakmai tárgyak |
fsz. 39_B |
Bodó Jánosné |
kémia-fizika |
I. em. 103 |
Bosnyák Magdolna |
biológia |
II. em. 213 |
Bosnyákné Szűcs Erzsébet |
történelem |
II. em. 204 |
Czéh Lászlóné |
testnevelés |
fsz. 6 |
Cseh Gabriella |
német nyelv |
III. em. 310 |
Domokos Gyöngyi Ildikó |
latin nyelv |
fsz. 7 |
Dr. Timáné Novacsek Adrienn |
spanyol nyelv |
fsz. 7 |
Engel Mária |
történelem |
II. em. 204 |
Fáy Krisztina |
testnevelés |
fsz. 6 |
Fekete Zsófia |
angol-spanyol nyelv |
II. em. 205 |
Fodorné Somogyi Emőke |
matematika |
fsz. 16 |
Gáspár Gábor |
testnevelés |
fsz. 6 |
Gyarmati Istvánné |
matematika |
I. em. 105 |
Hajdú Zsuzsanna dr. |
francia-orosz nyelv |
fsz. 7 |
Harmatné Varga Judit |
matematika |
I. em. 105 |
Horváth Erika |
biológia |
III. em. 309 |
Hosszú Barbara |
német nyelv |
fsz. 17 |
Jaszenovics Sándor |
német-angol nyelv |
fsz. 17 |
Joó Éva |
olasz nyelv |
fsz. 7 |
Karászi Tünde |
német nyelv |
fsz. 17 |
Kiffer Zsuzsanna |
matematika |
I. em.105 |
Király Lilla |
matematika |
I. em.105 |
Kiss Erika |
mozgóképkultúra és média |
I. em. 101 |
Kleisz Erika |
angol-történelem |
II. em. 205 |
Koncz Károly |
fizika |
fsz. 13 |
Kopeczky Péter |
testnevelés |
fsz. 6 |
Kurucz Balázs |
történelem |
III. em. 302 |
László Éva |
angol nyelv |
fsz. 39_B |
Lőrinczi Adrien |
angol nyelv |
II. em. 205 |
Lukács Ramóna |
matematika, fizika |
fsz. 15 |
Magasi András |
történelem |
III. em. 302 |
Magyarné Szabó Eszter |
magyar nyelv és irodalom |
II. em. 202 |
Maul Borbála |
magyar nyelv és irodalom |
II. em. 202 |
Mayer Zoltánné |
angol nyelv |
II. em. 203 |
Molvay Gáborné Sárosi Eszter |
magyar nyelv és irodalom |
II. em. 201 |
Muráth Eszter |
német nyelv |
fsz. 17 |
Németh Andrea |
német-francia nyelv |
fsz. 6 |
Onódi Emőke |
informatika |
fsz. 41 |
Pálné Porst Andrea |
angol-orosz nyelv |
II. em. 205 |
Pandur Anett |
földrajz-történelem |
I. em. 114 |
Pap Előd |
matematika |
fsz. 15 |
Péliné Kardos Gyöngyi |
német nyelv |
fsz. 17 |
Perjés Zsolt |
informatika |
fsz. 39 |
Pethőné Nagy Csilla |
magyar nyelv és irodalom |
I. em. 110 |
Priskinné Rízner Erika |
történelem |
II. em. 204 |
Révész György |
informatika |
fsz. 40 |
Ripszámné Litz Ágnes |
matematika |
I. em. 105 |
Rózsahegyi Ágnes |
angol nyelv |
II. em. 203 |
Sátayné Gáll Veronika |
német nyelv |
III. em. 316 |
Somogyi Dávid |
angol nyelv |
II. em. 203 |
Stölkler Nándor |
fizika |
fsz. 15 |
Styrna Katalin |
rajz-művészettörténet |
I. em. 101 |
Sulyok Andrea |
angol nyelv |
II. em. 205 |
Szabó Kinga |
angol nyelv |
I. em. 110 |
Szabóné Bárdos Csilla |
biológia |
I. em. 116 |
Száraz Tamás |
földrajz |
I. em. 114 |
Székely Zsuzsanna |
német nyelv |
fsz. 7 |
Szentgyörgyváry Gergely |
testnevelés |
fsz. 6 |
Tarnai Gábor |
angol nyelv |
II. em. 204 |
Tarnai Krisztina |
szakmai |
fsz. 39 |
Újhelyi Éva |
angol nyelv |
II. em. 203 |
Vadicskó Judit |
kémia-biológia |
III. em. 309 |
Vezér András |
informatika |
fsz. 42 |
Zsombori Barbara |
magyar nyelv és irodalom |
II em. 201 |