II. Regionális Újlatin Kiejtési Verseny eredményei

2012. márc. 01 Második idegen nyelv mk., Dr. Hajdú Zsuzsanna
II. Regionális Újlatin Kiejtési Verseny eredményei

A II. REGIONÁLIS ÚJLATIN KIEJTÉSI VERSENY (2012.02.24) eredményei:

 

 

 

 

 

Francia nyelv

Helyezés Versenyző neve Versenyző iskolája Felkészítő tanár
 1. hely  Kovács Illés
 A Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma, Pécs  Gabula Júlia
 2. hely  Szentkirályi Krisztina  Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma  Téczelyné Balázs Zsuzsanna -
Böröcz Lívia
 3. hely 
(megosztva)

 Horváth Hanna

 Hajdú Ákos

 Leőwey Klára Gimnázium, Pécs

PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs

 Zöldi Éva

Dr. Hajdú Zszuzsanna

 Különdíjat kaptak

  • Kápolna Elvira    (Apáczai Általános Nevelési és Művelődési Központ, Gimnázium, Pécs, felkészítő: Pintérné Zsigmond Katalin)
  • Papp Kata Szilvia    (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő:  Hajdú Zsuzsanna)
  • Sándor Bálint    (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő:  Hajdú Zsuzsanna)

 Dícséretet kaptak:

  • Széles Veronika    (Leőwey Klára Gimnázium, Pécs, felkészítő: Radványi Krisztina)
  • Katona Krisztina    (Apáczai Általános Nevelési és Művelődési Központ, Gimnázium, Pécs, felkészítő: Pintérné Zsigmond Katalin)
  • Deák Mónika    (Ady Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Nagyatád, felkészítő: Bácskay Annamária)
  • Kövesi-Nagy Orsolya Márta   (Kisfaludy Károly Gimnázium, Mohács, felkészítő: Hesz Józsefné - Sümeginé Juhos Magdolna)
     

 

 Olasz nyelv 

Helyezés Versenyző neve Versenyző iskolája Felkészítő tanár
 1. hely  Nádor Zsófia
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs Sárkány Zsuzsanna
 2. hely  Selymes Rebeka
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs Sárkány Zsuzsanna
 3. hely  Fodor Kinga
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs Sárkány Zsuzsanna

Különdíjat kaptak:

  • Schön Melinda   ( Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, felkészítő: Tényi Nicolette – Böröcz Lívia)
  • Korsós Tímea    ( PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs, felkészítő: Bognár Vasas Dóra)
  • Amrein Máté      ( PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő: Sárkány Zsuzsanna)

 

 

 Spanyol nyelv 

Helyezés Versenyző neve Versenyző iskolája Felkészítő tanár
 1. hely  Plecskó Soma
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs Fekete Zsófia
 2. hely  Várbíró Kata
PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs Rózsáné Katzirz Petra
 3. hely  Kolak Fatma Zsófia
Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs Montero Perez, Nicolás -
Őriné Simonovics Andrea

Különdíjat kapott:

  • Molnár Benjámin    (PTE Babits Mihály Gimnázium és Szakközépiskola, Pécs, felkészítő:Fekete Zsófia)

 

 

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás


 


Új komment írása










* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod