A PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium tanárai és tanulói 2017. október 7-én szombaton 9.00 órai kezdettel bemutatkozó nyílt napra várnak minden kedves érdeklődő 8. osztályos Diákot és Szüleiket.

A nyílt napot követően indulnak szombatonként a díjmentes felvételi előkészítő foglalkozásai, melyek időpontjai a következők:

2017. november 18

2017. december 02.

2018. január 13.  előkészítő a központi írásbeli felvételihez

2018. február 17. szakmai előkészítő a szóbeli felvételihez

A felvételi előkészítőn való részvételre a nyílt napot követően, az iskola honlapján lehet regisztrálni.

A nyílt nap programja

2017. október 07-én (szombaton) 9.00 órától

9.00-9.45 általános tájékoztató a tornacsarnokban: Sulyok Andrea intézményegység-vezetői és Betlehem Márta Sarolta intézményegység-vezető helyettes

10.00-10.30-ig a munkaközösség-vezetők tartanak tájékoztatót az adott osztálytípusról a tantermekben

10.45-től iskolánk „nyitott órák” keretében is bemutatkozik.

Minden osztálytípus számára szeretnénk betekintést biztosítani az egyes tantárgyi órákon folyó szakmai munkába.

A nyílt nap során önkéntes diákjaink segítik majd az épületen belüli mozgást, és az egyes helyszínek gyors megtalálását.

További információt iskolánk honlapján, illetve a (72) 503-656-os telefonszámon kaphatnak.

Szeretettel várunk minden érdeklődő diákot és szülőt!

Iskolavezetés