A Babits megtartotta tavalyi első két helyét és egy bronzot is szerzett hozzá!

A II. Pécs-Orfű Félmaraton Országos Futóversenyen az iskolák váltóversenyében elsőként futott be a Babits 2 csapat: Erdei Benedek (9.C), Mayer Dalma (10.C) és Révész Márk (9.E).  A dobogó második fokán a Babits 1 csapat áll: Akaró Simon (12.D), Dömse Réka (10.B) és Lakatos Máté (10.C). Harmadik helyezett a Babits 4 csapat: Radnai Barna (10.E), Horváth Rebeka (11.B) és Kővári Dávid (11.E).

A Babits 3 váltó (Bogárdi János és Papp Róbert 11.E  és Bedőné Tünde néni váltója) érkezett be negyedikként, majd utána a leányváltónk: Orsulics Nada (9.D), Vidinszki Kata (11.D) és Orosz Szimonetta (10.D).

További sikereink: A verseny váltó abszolút kategóriában második helyen végzett a a Babits 2 csapat, harmadik helyen végzett a Babits 1 csapat. Ötödikként futott be a Babits 4 csapat.  A leányváltónk a női mezőny harmadik helyén áll.

A versenyen a ország profi futói végeztek az abszolút mezőny elején.