szakgimnázium végzősei (12. A) október 26-án tanulmányi kirándulás kertében ellátogattak a Tettye Forrásház Zrt-hez, a vállalat székhelyén a diákok szakmai előadást kaptak a szervezet működéséről ill. tematikus körbevezetésen vettek részt.

A vízmű pellérdi telephelyén, a szennyvíztisztítás és, - az országban egyedülállónak számító -, biogáz-hasznosítás különböző fázisait ismerhették meg.

A Babits végzősei érdeklődő kérdéseikkel és hozzászólásaikkal kedvező benyomást keltettek a házigazdákban, így a Tettye Forrásház Zrt. a jövőben is szívesen látná iskolánk növendékeit hasonló tanulmányi látogatások, szakmai gyakorlat vagy más kooperáció keretében.

Köszönjük a felajánlást és bízunk benne, hogy "this can be the beginning of a beautiful friendship"! :-)

A kirándulás galériája