Szellemeskedő matematika verseny eredményei

2014. dec. 01 Matematika-informatika, Varga Judit
Szellemeskedő matematika verseny eredményei

November 28-án délután rendeztük meg a 7-8. osztályos diákok számára meghirdetett Szellemeskedő matematikaversenyt.

 

A verseny eredményei

Szép teljesítményéért jutalomban részesült Mogyorósi Dániel 7. osztályos tanuló (Sztárai Mihály Ált. Isk., ft: Fejes Sándor)

 

A 8. osztályosok versenyén

  • I. helyezést ért el Olosz Adél (Mezőszél úti Ált. Isk. ft: Jutasi Szilvia, Tészás Péterné)
  • II. helyezést ért el Zsáli Zsombor (Kodolányi János Német Nemzetiségi Iskola, Pécsvárad ft: Lászlóné Auth Mária)
  • III. helyezést ért el Lanczki Enikő Bella (Würtz Ádám Általános Iskola, Tamási, ft: Molnár György)
  • IV. helyezést ért el Vén Eszter (Ciszterci Nevelési Központ Szt. Margit Ált. Isk., ft: Alföldi Csabáné)
  • V. helyezést ért el Mogyorósi Anna (Pécs Apáczai Csere János Ált. Isk., ft: Moór Marianna)
  • VI. helyezést ért el Bicsár Dominika (Tinódi Lantos Sebestyén Ált. Isk, ft: Tóthné Pénzes Ildikó)
  • VII. helyezést ért el Szabados Dávid (Mecsekaljai Általános Iskola, ft: Benkovicsné Szabó Ildikó)
  • VIII. helyezést ért el Kiss Gábor (Nagypeterdi Általános Iskola, Horváthné Néth Valéria)
  • IX. helyezést ért el Gitta Márton (Bánki Donát úti Általános Iskola, ft: Benkovicsné Szabó Ildikó)
  • X. helyezést ért el Wirth István Valentin (Kitaibel Pál Általános Iskola, ft: Nárai Eszter)

 
A helyezést elért versenyzők tárgyi jutalomban részesültek, valamint iskolánk matematika-informatika osztályába jelentkezés esetén szóbeli vizsga alóli mentességet kapnak.

A matematika felvételi szóbeli vizsgán 20 többletpontban részesülnek az alábbi tanulók, amennyiben a PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium és Szakközépiskola matematika-informatika osztályába jelentkeznek:

  • Benedek Tamás (Kitaibel Pál Általános Iskola, ft: Nárai Eszter)
  • Kovács Balázs (Jókai Mór Általános Iskola, ft. Bere Gyöngyi)
  • Gayer Bernadett (Mecsekaljai Általános Iskola, ft: Benkovicsné Szabó Ildikó)
  • Suciu Lázár (PTE I. sz. Általános Iskola, ft: Egriné Fodor Gabriella)
  • Pátri Eliot (Sztárai Mihály Általános Iskola, ft: Fejes Sándor)
  • Rigó Eszter Júlia (Nagypeterdi Általános Iskola, ft: Horváthné Néth Valéria)
  • Balogh Dániel (Jókai Mór Általános Iskola, ft: Bere Gyöngyi)
  • Szép Enikő (Köztársaság Téri Általános Iskola, ft: Rozsnyóiné Kerekes Gabriella)
  • Ocsovai Réka (Mezőszél utcai Általános Iskola, ft: Keppert Gyuláné)
  • Balogh Anna Darinka (Jurisics utcai Általános Iskola, ft: Balogh Árpád)

 
A versenyt támogatta:
Mecsekerdő Zrt.
Mecsek Egyesület
 
 

A korábbi versenyek feladatsora az alábbi hivatkozáson keresztül elérhető:

I. Szellemeskedő Matematika Verseny feladatsor
II. Szellemeskedő Matematika Verseny feladatsor
III. Szellemeskedő Matematika Verseny feladatsor



Összefoglaló videó

A videót Kenesei Benjámin készítette

 


Szellemeskedő matematika verseny 2014 képgaléria

 

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás


 


Új komment írása










* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod