Szülői fogadóóra

2009. nov. 04 Webadmin, Iskolavezetés

 Tisztelt Szülők!

Iskolánkban 2009. november 9-én, illetve november 16-án 17.00-19.00 óra között szülői fogadóórát tartunk. Az előző évhez hasonlóan ebben a félévben is külön kereshetik meg a reál valamint a humán, tantárgyakat tanító tanárokat.

A fogadóórát megelőzően 16.30-kor szülői értekezletet tartanak az osztályfőnökök. Erre azon a napon kerül sor, amikor az osztályfőnök tantárgyának megfelelően tartja szülői fogadóóráját.

November 9-én a reál tantárgyakat, november 16-án a humán tantárgyakat, az idegen nyelveket, a földrajzot és a gazdasági ismereteket tanítók várják az érdeklődő szülőket.

Szeretnénk a kedves szülők figyelmébe ajánlani, hogy honlapunkon minden tanár kollégának megtalálható az egyéni fogadóórája is. Előzetes egyeztetés alapján ebben az időpontban is lehetőség adódik gyermekük előmenetelével kapcsolatos tájékozódásra.

 

November 9-én a reál, a szakmai tantárgyakat és a testnevelést tanító kollégák fogadóórái

Név

Szak

Tanterem

Perjés Zsolt

informatika

fsz. 39

Szabóné Bárdos Csilla

biológia

III. em. 309

Vörös József

fizika

fsz. 15

Bartal Zsolt

matematika

I. em. 105

Bedő Gergely

testnevelés

I. em. 101

Bedőné Szűcs Tünde

testnevelés

I. em. 101

Berkesné Pál Sarolta

szakmai

fsz. 39

Bodó Jánosné

kémia-fizika

I. em. 103

Blaskó Tímea

szakmai

fsz. 39

Bosnyák Magdolna

biológia

II. em. 213

Czéh Lászlóné

testnevelés

II. em. 201

Dráb Ivánné

matematika

I. em. 104

Fodorné Somogyi Emőke

matematika

fsz. 13

Gáspár Gábor

testnevelés

I. em. 101

Gimesi Lászlóné dr.

szakmai

fsz. 39

Koncz Károly

fizika

fsz. 13

Kopeczky Péter

testnevelés

I. em. 101

Lukács Ramóna

matematika-fizika

I. em. 105

Nádai Csilla

matematika

I. em. 105

Pesti Miklósné dr.

biológia

II. em. 213

Péterfia Tamás

szakmai

fsz. 25

Pfleger Ferenc

matematika

fsz. 6

Révész György

informatika

fsz. 42

Ripszámné Litz Ágnes

matematika

I. em. 105

Sárvári Virág

informatika-matematika

fsz. 41

Stölkler Nándor

fizika

fsz. 15

Szkalonai Gábor

szakmai

fsz. 39

Tóth László

szakmai

fsz. 25

Vadicskó Judit

kémia-biológia

II. em. 213

Varga Judit

matematika

I. em. 104

Vezér András

informatika

fsz. 41


 

November 16-án a humán tantárgyakat, az idegen nyelveket, a földrajzot és a gazdasági ismereteket tanító kollégák fogadóórái.

Név

Szak

Tanterem

Magasi András

igazgató, történelem

igazgatói szoba

Sulyok Andrea

angol

I. em. 117

Onódi Emőke

informatika

fsz. 42

Bacher Szilvia

német

fsz. 6

Bakó Péter

angol

II. em. 202

Balásy Szabolcs

ének-zene

fsz. 3

Bálint Andrea

magyar

2.em 205

Baróthy Mária

rajz-művészettörténet

I. em. 101

Benedekné Dömötör Ildikó dr.

mozgóképkultúra

I. em. 101

Berényi Szabolcs

magyar

I. em. 110

Betlehem Márta

ének-zene

I. em. 101

Bosnyákné Szűcs Erzsébet

történelem

II.em.204

Cseh Gabriella

német

fsz. 6

Csőke Renáta

rajz-művészettörténet

I. em. 101

Dévényi Anna

történelem

III. em. 310

Edmund Dudley

angol

II. em. 202

Emmert Erzsébet

német

fsz. 16

Engel Mária

történelem

II. em. 204

Fekete Zsófia

angol-spanyol

II. em. 202

Hajdú Zsuzsanna dr.

francia

fsz. 7

Halász Dóra

történelem

III. em. 310

Hegyi Zsófia

angol nyelv

II. em. 203

Jaszenovics Sándor

német-angol

fsz. 16

Joó Éva

olasz-magyar

fsz. 7

Juhász Krisztina

német nyelv

fsz. 16

Kleisz Erika

angol-történelem

II. em. 202

Kocsisné Nagy Alíz

közgazdaságtan

fsz. 39

Lőrinczi Adrienn

angol

II. em. 202

Mátrai Géza

filozófia

I. em. 114

Maul Borbála

magyar

II. em. 205

Mayer Zoltánné

angol

II. em. 202

Meliorisz Béla

magyar

II. em. 205

Molnár Katalin

német

fsz. 17

Molvay Gáborné Sárosi Eszter

magyar

I. em. 110

Muráth Eszter

német

fsz. 17

Németh Andrea

német

fsz. 6

Pálné Porst Andrea

angol-orosz

II. em. 203

Pandur Anett Orsolya

földrajz-tört.-közg.

I. em. 113

Papp Tímea

latin nyelv

III. em. 313

Pethőné Nagy Csilla

magyar

I. em. 110

Poletto Giampaolo

olasz

fsz. 7

Priskinné Rizner Erika

történelem

II. em. 205

Rózsahegyi Ágnes

angol

II. em. 203

Rózsáné Katzirtz Petra

spanyol nyelv

III. em. 316

Sárváriné Lóky Gyöngyi

történelem

III. em. 304

Sátayné Gáll Veronika

német

fsz. 16

Szappanos Gergely

közgazdaságtan

fsz. 25

Száraz Tamás

földrajz

I. em. 114

Szász-Kolumbán Olga

magyar

I. em. 110

Székely Zsuzsanna

német

fsz. 6

Tarnai Dóra

angol-olasz

fsz. 7

Tarnai Gábor

angol

II. em. 201

Újhelyi Éva

angol

II. em. 201

Varga Enikő

francia-magyar

fsz. 7

Zeiler Simon

földrajz

I. em. 114

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás


 


Új komment írása










* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod