Tanáraink, fogadóórák

 

Fogadóórák 2016/2017-es tanév

 

Kérjük a kedves Szülőket, hogy mielőtt a tanár kollégákat megkeresnék, az időpontot szíveskedjenek előzetesen egyeztetni.

 
Név Szakpár Fogadóóra
Bakó Péter angol hétfő 4. óra
Balásy Szabolcs ének-zene hétfő 7. óra
Bálint Andrea magyar csütörtök 5. óra
Baranyai András Jakabné magyar hétfő 5. óra
Baróthy Mária rajz-művészettörténet hétfő 4. óra
Bartal Zsolt matematika hétfő 5. óra
Bécsi Zsófia etika-filozófia hétfő 3. óra
Bedő Gergely testnevelés hétfő 4. óra
Bedőné Szűcs Tünde testnevelés kedd 4. óra
Berényi Szabolcs magyar-műv.tud. péntek 6. óra
Betlehem Márta ének-zene kedd 3. óra
Bobánovics Péter szakmai tantárgyak szerda 4. óra
Bodó Jánosné kémia-fizika csütörtök 5. óra
Bosák Levente történelem csütörtök 7. óra
Bosnyák Magdolna biológia kedd 3. óra
Bosnyákné Szűcs Erzsébet történelem kedd 5. óra
Cseh Gabriella német hétfő 6. óra
Engel Mária történelem szerda 4. óra
Fáy Krisztina testnevelés szerda 4. óra
Fekete Zsófia angol-spanyol hétfő 5. óra
Fodorné Somogyi Emőke matematika hétfő 5. óra
Gáspár Gábor  testnevelés hétfő 3. óra
Gimesi Lászlóné dr. szakmai péntek 2. óra
Gyarmati Istvánné matematika csütörtök 3. óra
Harmatné Varga Judit matematika szerda 3. óra
Horgas Karina rajz-művészettörténet péntek 5. óra
Horváth Erika biológia csütörtök 6. óra
Hosszú Barbara német szerda 2. óra
Jaszenovics Sándor angol-német hétfő 3. óra
Joó Éva olasz csütörtök 5. óra
Kiffer Zsuzsanna matematika-fizika csütörtök 2. óra
Király Lilla matematika kedd 4. óra
Kiss Erika Mária mozgóképkultúra és média csütörtök 6. óra
Kleisz Erika angol-történelem kedd 6. óra
Koncz Károly fizika hétfő 3. óra
Kopeczky Péter testnevelés kedd 3. óra
Kurucz Balázs történelem csütörtök 4. óra
László Éva angol kedd 2. óra
Lőrinczi Adrien angol-magyar hétfő 2. óra
Magasi András történelem csütörtök 5. óra
Magyarné Szabó Eszter magyar hétfő 2. óra
Maul Borbála magyar szerda 3. óra
Mayer Zoltánné angol kedd 2. óra
Muráth Eszter német szerda 2. óra
Nádai Csilla matematika szerda 3. óra
Németh Andrea német-francia szerda 2. óra
Onódi Emőke informatika kedd 2. óra
Pálné Porst Andrea angol-orosz szerda 4. óra
Pandur Anett történelem-földrajz péntek 3. óra
Pap Előd matematika csütörtök 2. óra
Péliné Kardos Gyöngyi német szerda 2. óra
Pethőné Nagy Csilla magyar kedd 6. óra
Priskinné Rizner Erika történelem kedd 5. óra
Révész György informatika hétfő 3. óra
Ripszámné Litz Ágnes matematika szerda 3. óra
Rózsahegyi Ágnes angol kedd 2. óra
Sátayné Gáll Veronika német hétfő 2. óra; kedd 4. óra
Seymen Krisztina fizika csütörtök 4. óra
Stölkler Nándor fizika hétfő 3. óra
Sulyok Andrea angol szerda 4. óra
Szabó Kinga angol csütörtök 3. óra
Szabóné Bárdos Csilla biológia hétfő 3. óra
Száraz Tamás földrajz hétfő 2. óra
Székely Zsuzsanna német kedd 3. óra
Szentgyörgyváry Gergely testnevelés hétfő 4. óra
Szörényi Edina angol csütörtök 5. óra
Tarnai Gábor angol csütörtök 4. óra
Tarnai Krisztina mark. kedd 1. óra
Tóth Krisztina angol hétfő 5. óra
Turi Katalin történelem szerda 2. óra
Újhelyi Éva angol kedd 6. óra
Urbán Dániel spanyol kedd 2. óra
Vadicskó Judit kémia-biológia hétfő 2. óra
Varga Enikő magyar-francia szerda 4. óra
Vezér András informatika kedd 2. óra
Vituska Virág latin csütörtök 1. óra
Zsombori Barbara magyar hétfő 3. óra