Figyelem!

A felvételi előkészítőnk igénybevételének feltétele az első foglalkozáson történő részvétel!

Mivel a regisztráció során sokan férőhely hiányában lemaradtak, ugyanakkor azt tapasztaltuk, hogy néhányan különböző címekről többször is regisztráltak, iskolánknak viszont meg kell szerveznie a csoportokat. A valós létszámokat csak akkor tudjuk követni, ha az első foglakozáson a felvételi felkészítés iránt komolyan érdeklődök személyesen megjelennek.

Úgy véljük, hogy a regisztráció során lemaradtak iránti emberi tisztesség is megköveteli, hogy a létszámba befértek éljenek a lehetőséggel, és megjelenjenek azokon a felkészítéseken, amiken mások, bár azt szívesen megtennék, férőhely hiányában nem vehetnek részt.

Nagyon sok szeretettel várjuk iskolánkba mindazokat a tanulókat, akik hisznek az emberi tisztességben, és nem mások kárára akarnak érvényesülni.

Magasi András
igazgató

További fontos tudnivalókat a felvételi előkészítőkkel kapcsolatban itt találnak:
információ a felvételi előkészítőkről.