Iskolánk tehetséges tanulói mutatkoztak be ének-zene, versmondás és színjátszás kategóriákban június 11-én, kedden a Janus Egyetemi Színházban.

A bemutatón fellépett:

• Rostás Dóra (12. E)
    Felkészítő tanárai: Radóczy Jusztina, Balásy Szabolcs

• Keller Miklós (9. C) könnyűzene, ének - szóló
    Felkészítő tanárai: Apaceller Péter, Balásy Szabolcs

• Lukács Sándor Botond (10. A) - vers- és prózamondás
    Felkészítő tanára: Varga Enikő

• Jukebox - könnyűzene, együttes
    Tagok: Horváth Dorina Léna (11. F), Kovács Dorka Barbara (10. F), Lukács Sándor Botond (10. A), Ritter Viktor (11. E).
    Felkészítő tanáruk: Balásy Szabolcs

• Babits Kamarakórus
    Tagjai: Hofher Viktória Krisztina (10. D), Horváth Bendegúz (11. C), Horváth Dorina Léna (11. F), Horváth Hanna (10. A), Horváth Panka (9. C), Jakab Maja (12. D), Járfás Balázs (12. D), Kovács Dorka Barbara (10. F), Kovács Réka (9. E), Ligner Boglárka (11.A), Lukács Sándor Botond (10. A), Magyar Ruben András (12. B), Ritter Viktor (11. E), Rostás Dóra (12. E), Simon Krisztina (10. D), Kersák Viktória.
    Felkészítő tanáruk: Balásy Szabolcs

• Off-Színkör
    Tagjai: Eilinger Orsolya, Hantos Luca (10. F), Kovács Emese (9. F), Lábodi Laura (9. B), Erőss Lilla (technikai segítő, 10. F).
    Felkészítő tanáruk: Engel Mária

• „A tehetséges B.o.I” angol nyelvű társulat
    Tagjai: Andrási Roxán, Fülöp Roland, Ikládi Anna, Hoffmann Eszter, Molnár Gréta, Rajtmár Emma, Tunyogi-Csapó Zsófia
    Segítők: Rigó Titanilla, Kolozsváry Ruben, Magusics Mór (9.Ny)
    Felkészítő tanáraik: Sebestyén Emese, Szeverics László

A helyszint a Janus Egyetemi Színház biztosította, melyet ezúton is köszönünk!

Fotó: Hosszú Barbara, Jaszenovics Sándor

A cikkehez tartozó galériát a képre kattintva tekintheti meg