Babits-pályázat eredményei

2011. ápr. 09 Szabadidõ szervezõ, Betlehem Márta
Babits-pályázat eredményei

A 2010/2011. évben kiírt hagyományos Babits-pályázatot számos kategóriában írtuk ki. Köszönjük valamennyi pályázó munkáját, sikereikhez gratulálunk!

Részletes eredmények.

 



Magyar irodalom
Önálló alkotás
Dicséret

  •    Ózdi Bálint 11.E
  •    Puskás Viktória 10.F
  •    Holocsi Fanni 12.D


Történelem

  • 1. hely – Ferenczi Péter 9.E               
  • 2.hely – Vilmányi Gábor  10.B         
  • 3. hely – Schnell Viktória –Mayer Zsanett 9.C  


Különdíjak:

  • Selmeci Viktória – Farkas Anett 10. B – A látványos kivitelezésért
  • Kruller Dalma – Sudár Emese 9. F – Az ötletes megvalósításért
  • Utczay Tibor – Vági Máté 9.E – az igényes tartalomért
  • Hóbor Sára 10.F – Az érdekes témaválasztásért


Biológia

  • 1. hely - Neller Alexandra 11.D               Nyéki Adrienn11.D               Csendes Barbara 11.D
  • 2.hely – Takács Rita  11.D               Nemes Kata 11.D              Modrovics Mónika 11.D              Weisz Renáta 11. A              Czett Dalma 11.D              Pinczker Veronika 11.D
  • 3. hely – Janda Adrienn – Szekeres Dóra 11.D               Patróczy Bettina 11.D               Gáspár Petra 11.D               Debreczeni Flóra – Ornódi Erik 11.D               Holló Alexandra 11.D
  • Dicséret: Csörgő András 11.D


Francia nyelv

  • 1. hely (megosztott)     Papp Kata Szilvia 11. B             Bujtár Noémi 10. B
  • 2. hely (megosztott)  Rubint Rita 12. B   Varga Flóra 10. D  3.hely – Sándor Bálint 9. E
  • Dicséret: Ferenczi Péter 9. E


Spanyol nyelv
Műfordítás

  • 1. hely –  Szarka Szonja 10. B
  • 2. hely – Pavelka Dénes 10. A
  • 3. hely – Tóth Kinga 10. B
  •        Különdíj: Selmeci Viktória 10. B

 Esszé

  • 1. hely - Márki Tímea 9. B
  • Különdíj: Tóth Krisztina 10. B


Olasz nyelv
Versfordítás

  • 1. hely (megosztott)  Ripszám Dóra 11. E                                  Etmár Szonja 11. E


Szakcikk fordítás

  • 1. hely (megosztott) Kovács Olívia 11. B      Kresz Patrícia 11. B


Esszé

  • 1. hely – Kulcsár Klaudia 11. B
  • 2. hely – Páncél Tímea 11. A


Angol nyelv
  Önálló alkotás

  • 1. hely  (megosztott)  Körző Nóra 11. B                              Schmidt Tamás 11. B
  • 2. hely – Révész Dóra 11. B
  • 3. hely – Varga Nóra 10. A
  • Dicséret: Kulcsár Klaudia 11. B                          Budányi Dániel 10. E

Projekt kategória

  •          1. hely - Szarka Szonja 10. B


Német nyelv
 Fordítás

  • 1.hely – Gáspár Petra 10. D
  • 2. hely – Illés Márk 10. C
  • 3. hely –  Bogner Balázs 9. D

Prezentáció

  • Különdíj: - Hamarics Eszter, Tar Nikolett 10. D
  • - Neuperger Patrícia, Guziczki Cordula Azucséna, Erdő-Bonyár Szabina,
  • Varga Alexandra 10. D


Ének – zene
Kisfilm kategória (Liszt Ferenc és Pécs)

  • Kiemelt 1. hely – Halmos Ádám, Sárdy Balázs 9.C

Önálló alkotás

  • 1. hely – Sudár Emese 9. F

 

Plakát

  • 1. hely – Pesti Fanni 9.F

Tabló

  • 1. hely  (megosztott) - Tóth Krisztina, Farkas Anett 10. B                                   - Vilmányi Gábor 10. B
  • Különdíj: Czékmány Rea 9. F
     

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás


 


Új komment írása










* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod