A 2010/2011. évben kiírt hagyományos Babits-pályázatot számos kategóriában írtuk ki. Köszönjük valamennyi pályázó munkáját, sikereikhez gratulálunk!
Részletes eredmények.
Magyar irodalom
Önálló alkotás
Dicséret
- Ózdi Bálint 11.E
- Puskás Viktória 10.F
- Holocsi Fanni 12.D
Történelem
- 1. hely – Ferenczi Péter 9.E
- 2.hely – Vilmányi Gábor 10.B
- 3. hely – Schnell Viktória –Mayer Zsanett 9.C
Különdíjak:
- Selmeci Viktória – Farkas Anett 10. B – A látványos kivitelezésért
- Kruller Dalma – Sudár Emese 9. F – Az ötletes megvalósításért
- Utczay Tibor – Vági Máté 9.E – az igényes tartalomért
- Hóbor Sára 10.F – Az érdekes témaválasztásért
Biológia
- 1. hely - Neller Alexandra 11.D Nyéki Adrienn11.D Csendes Barbara 11.D
- 2.hely – Takács Rita 11.D Nemes Kata 11.D Modrovics Mónika 11.D Weisz Renáta 11. A Czett Dalma 11.D Pinczker Veronika 11.D
- 3. hely – Janda Adrienn – Szekeres Dóra 11.D Patróczy Bettina 11.D Gáspár Petra 11.D Debreczeni Flóra – Ornódi Erik 11.D Holló Alexandra 11.D
- Dicséret: Csörgő András 11.D
Francia nyelv
- 1. hely (megosztott) Papp Kata Szilvia 11. B Bujtár Noémi 10. B
- 2. hely (megosztott) Rubint Rita 12. B Varga Flóra 10. D 3.hely – Sándor Bálint 9. E
- Dicséret: Ferenczi Péter 9. E
Spanyol nyelv
Műfordítás
- 1. hely – Szarka Szonja 10. B
- 2. hely – Pavelka Dénes 10. A
- 3. hely – Tóth Kinga 10. B
- Különdíj: Selmeci Viktória 10. B
Esszé
- 1. hely - Márki Tímea 9. B
- Különdíj: Tóth Krisztina 10. B
Olasz nyelv
Versfordítás
- 1. hely (megosztott) Ripszám Dóra 11. E Etmár Szonja 11. E
Szakcikk fordítás
- 1. hely (megosztott) Kovács Olívia 11. B Kresz Patrícia 11. B
Esszé
- 1. hely – Kulcsár Klaudia 11. B
- 2. hely – Páncél Tímea 11. A
Angol nyelv
Önálló alkotás
- 1. hely (megosztott) Körző Nóra 11. B Schmidt Tamás 11. B
- 2. hely – Révész Dóra 11. B
- 3. hely – Varga Nóra 10. A
- Dicséret: Kulcsár Klaudia 11. B Budányi Dániel 10. E
Projekt kategória
- 1. hely - Szarka Szonja 10. B
Német nyelv
Fordítás
- 1.hely – Gáspár Petra 10. D
- 2. hely – Illés Márk 10. C
- 3. hely – Bogner Balázs 9. D
Prezentáció
- Különdíj: - Hamarics Eszter, Tar Nikolett 10. D
- - Neuperger Patrícia, Guziczki Cordula Azucséna, Erdő-Bonyár Szabina,
- Varga Alexandra 10. D
Ének – zene
Kisfilm kategória (Liszt Ferenc és Pécs)
- Kiemelt 1. hely – Halmos Ádám, Sárdy Balázs 9.C
Önálló alkotás
- 1. hely – Sudár Emese 9. F
Plakát
- 1. hely – Pesti Fanni 9.F
Tabló
- 1. hely (megosztott) - Tóth Krisztina, Farkas Anett 10. B - Vilmányi Gábor 10. B
- Különdíj: Czékmány Rea 9. F