Helikoni eredmények

2008. máj. 05 Művészeti mk., Betlehem Márta

HELIKON

Keszthely

      2008. április 24-25-26.

 

 Arany oklevél

  • Kamarakórus (Karnagy: Balásy Szabolcs)

      Kuch Gabriella, Varga Noémi (9.D), Böhm Borbála, Gács Henrietta (9.E), Gida Bettina, Rudolf Alexandra (10.B), Nagy Orsolya, Szendrei-Balogh Nikolett (11.A), Kruppa Éva, Wéber Nikolett (11.C), Domján Nikolett (11.D), Kovács Dorina (11.E), Bihercz Júlia, Böhm Judit, Merki Marianna, (11.F), Monostori Anna (12.A), Faragó Emanuella, Kovács Barbara, Kovács Evelin (12.B), Mariczki Viktória(12.E), valamint iskolánk volt tanulói: Priskin Kata, Bodó Katalin, Vagyon Júlia, Stanics Adfrienn, Komjáti Dalma

            Bartók Béla: Bolyongás

          Balásy Szabolcs - Babits Mihály: Hegeso sírja

          Balásy Szabolcs- Szentgyörgyvári Péter: Az egri bikavér története

  • Faragó Emanuella (12.B) -Kovács Dorina (11.E) - komolyzene

          Rossini: Macska-duett

                      (felkészítő tanár: Betlehem Márta)

  • Hirmann András (10.B) - néptánc → különdíj

          Szatmári botoló

  • Hirmann András (10.B) - népdal → szereplés a gálaműsorban

          Lőrincrévei népdalok

                      (felkészítő tanár: Betlehem Márta)

Ezüst oklevél

  • Göbl Zsombor (12.D) - képzőművészet
  • Szántó Árpád (11.B) (zene: Árki Tamás- 11.B) - film
  • Ostinato együttes - Kovács Dorina ének (11.E), Böhm Judit fuvola (11.F), Egri Tamás klarinét (10.B), Grunda Dávid klarinét (9.C), Kopeczky Péter gitár

          Kopeczky Péter-Juhász Gyula: Madách

                      (felkészítő tanár: Kopeczky Péter)

Bronz oklevél

  • Fuvolatrió - Böhm Judit 11.F, Bihary Virág 9.C, Varga Noémi 9.D

          Quantz: Sonata II., I. tétel

                      (felkészítő tanár: Betlehem Márta)

Dicséret

  • Párkányi Péter 11.B - irodalmi alkotás

Iskolánkat méltóképpen képviselték még:

Hartung Balázs (12.E) - ének, Nádor István (11.E) - zongora, Kőszegi Gábor (11.C) - vers

Andreidesz Kitti - Bodrogi Cinnia (10.C) - képzőművészet

 

Pódium színpad: Makláry Brigitta, Pfeiffer Henriett (9. B), Pálinkás Csenge (9.C), Nagy Dominika, Sas Krisztina, Vizer Bence (10.B), Kővári Nikolett (10.D), Deutschmann Zsolt, Póczik Viola (10.F), Sztancs Gréta (10.E), Kőhalmi Endre (11.E), Rezes Mónika (12.E)

            (Felkészítő tanárok: Engel Mária, Szász-Kolumbán Olga)

 

Képek 

 

Helikon 2

Helikon 3

Helikon 4

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás


 


Új komment írása










* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod