Február 27-én, szombaton rendezték a VI. korcsoportos leány amatőr röplabda diákolimpia megyei döntőjét.

Iskolánk csapata csoport elsőként jutott a négycsapatos fináléba, ahol az elődöntőbe 3:0 arányban győzte le a Leőwey gárdáját, majd a döntőben ugyanilyen arányban múlta felül a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumát.

Röplabdázóink sorozatban hatodszor nyerték el a megye bajnoki címet, így ebben a tanévben is mi képviselhetjük Baranya megyét az áprilisi debreceni országos döntőn.

A csapat tagjai voltak:

Biskup Dóra (cs.k.), Boár Fanni, Bognár Virág, Klencsár Lilla, Nagy Dorina, Nagypál Andrea, Peti Dorina, Szabó Brenda, Tábori Vanda, Pozsgai Noémi, Bedő Gergely, testnevelő-edző

A rendezvényről készült képeket Farkas Gréta 10. b osztályos tanulónk készítette.