Olosz Adél 10. D osztályos tanulónk Polgármesteri Ösztöndíjas

2016. dec. 19 Iskolavezetés, Betlehem Márta

Iskolánk 10. D tanulója, Olosz Adél Pécs város Polgármesteri ösztöndíjában részesült.

Idézet az átadón elhangzott méltatásból:

„Olosz Adél

A Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda biológia-fizika tagozatos 10. évfolyamon tanuló diákja. Matematika, fizika és kémia tantárgyból kiemelkedő szorgalommal, maximális erőbedobással vesz részt tehetségpont foglalkozásokon, valamint versenyeken, melyeken lenyűgöző eredményeket produkál. Tanulmányi eredménye minden területen jeles, érdeklődési köre sokszínű. Kiemelkedő tehetséggel, tudással, szorgalommal rendelkezik.”

Gratulálunk eredményeihez!

Megosztás, e-mailben küldés, nyomtatás

Új komment írása

* kommented nem kerül ki azonnal, ám azt rögtön továbbítjuk moderálásra, és ha nem sérti moderálási elveinket, a legrövidebb időn belül itt láthatod