Stölkler Nándor, iskolánk elismert fizika szakos tanára, nem csupán a tudományok terén kiváló, hanem egyben lenyűgöző madárfotós is. Legújabb kiállítása, mely tegnap nyílt meg iskolánk falai között, az ő páratlan tehetségét és elkötelezettségét hivatott bemutatni.

Stölkler Nándor tanár úr már évek óta gyönyörű képekkel örvendezteti meg az iskola közösségét és a madárszeretőket egyaránt. A természet szépségét és változatosságát örökíti meg lencséjén keresztül, miközben tudományos érdeklődése is áthatja munkásságát.

A kiállítás megnyitóján, melyet nagy lelkesedéssel várt mindenki, kivételes tehetségek tették még emlékezetesebbé. Simon Krisztina, 10. D osztályunk tanulója lenyűgöző énekszóval töltötte be a teret, melyhez Balásy Szabolcs tanár úr adott zongorakíséretet.

Sulyok Andrea igazgatónő beszédében méltatta Stölkler Nándor tanár úr munkásságát, kiemelve annak jelentőségét az iskola életében és a közösség számára.

A kiállítás minden egykori és jelenlegi babitsos diákunk, szülők és érdeklődők számára az iskola nyitvatartási idejében megtekinthető!

GALÉRIAKÉPEKÉRT KATTINTS IDE!