A 38. Pécs-Harkány Országos Országúti Futóversenyen iskolánk csapatai ragyogó, napsütéses időben futottak, és kiváló eredményeket értek el. Idén is több nemzetközi induló is volt a szokásos európai mezőnyben.

Diákjaink a felnőtt mezőnyben futottak és 98 induló csapatból kerültek be a Top 10-be. A TOP 10 az abszolút bajnokság legnagyobb elismerése. (A versenyen több mint 600 versenyző volt.)

A Pap Viktória tanárnő, Szalai Kitti (11.D) és Takáts Vigh Mónika alkotta csapat a felnőtt női váltóban országos 3. helyezést ért el.

A Várbiró Tamás (10.A), Kiss Gergő (12.A) és Tarnai Gábor alkotta férfi váltó országos 5. helyezést ért el.

A Shubail Abdullah, Göndöcs Márton, és Vadász Zalán (mind 11.D) fiú váltónk országos 6. helyezést ért el.

Ezzel a szép eredménnyel nyitjuk az új fejezetet iskolánk futócsapatának életében.