A hétvégén érkezett a hír, hogy felesége –aki szintén iskolánk pedagógusa volt – 2018-as halála után elhunyt volt kollegánk, Pál József tanár úr is.

Intézményünknek alapítását követő második tanévétől 2002-es nyugdíjbavonulásáig volt tanára. Kezdetektől jelentős szerepe volt a szakképzés egy részének kialakításában és annak működtetésében. Az 1964-től 1971-ig működő kereskedelmi szövetkezeti zöldség-gyümölcs felvásárló tagozat után 1968-tól az akkor induló postaforgalmi szakközépiskolai tagozat munkájában az oktatás mellett a gyakorlatvezetői feladatokat is ellátta. Folyamatosan dolgozott osztályfőnökként is, így több mint kétszáz tanulónknak az életre történő szakmai és emberi felkészítésében vett részt.

Pál József nyolcvanhárom éves volt.

Temetése 2022. december 28-án, 13:00 órakor kezdődik az oldalsó ravatalozóban, majd 13:30-kor a nagy ravatalozóban lesz a búcsúztatója.

Szeretettel emlékezünk Rá!