Fogadóórák a 2018/2019-es tanévben
Név |
Szak |
Fogadóóra |
Balásy Szabolcs |
ének-zene |
kedd 3. óra |
Bálint Andrea |
magyar nyelv és irodalom |
kedd 5. óra |
Baróthy Mária |
rajz és művészettörténet |
hétfő 6. óra |
Bartal Zsolt |
matematika |
hétfő 4. óra |
Bedő Gergely |
testnevelés |
csütörtök 6. óra |
Bedőné Szűcs Tünde |
testnevelés |
hétfő 3. óra |
Berényi Szabolcs |
magyar nyelv és irodalom |
hétfő 7. óra |
Betlehem Márta |
ének-zene |
szerda 2. óra |
Bodó Jánosné |
kémia és fizika |
kedd 4. óra |
Bosnyák Magdolna |
biológia |
szerda 6. óra |
Bosnyákné Szűcs Erzsébet |
történelem |
hétfő 5. óra |
Brózik Ágnes |
biológia |
hétfő 5. óra |
Cseh Gabriella |
német nyelv |
hétfő 1. óra |
Engel Mária |
történelem |
csütörtök 3. óra |
Fáy Krisztina |
testnevelés |
|
Fekete Zsófia |
angol és spanyol nyelv |
szerda 2. óra |
Fodor Bálint |
angol nyelv |
csütörtök 4. óra |
Fodorné Pintér Kornélia |
spanyol nyelv |
hétfő 4. óra |
Fodorné Somogyi Emőke |
matematika |
hétfő 6. óra |
Gáspár Gábor |
testnevelés |
hétfő 2. óra |
Gyarmati Istvánné |
matematika |
csütörtök 2. óra |
Harmatné Varga Judit |
matematika |
hétfő 3. óra |
Horváth Ádám |
fizika |
hétfő 2. óra |
Hosszú Barbara |
német nyelv |
hétfő 4. óra |
Iglicz Ágnes |
magyar nyelv és irodalom |
kedd 4. óra |
Jaszenovics Sándor |
német és angol nyelv |
kedd 3. óra |
Dr. Jakab Ferencné Magyar Veronika |
kémia |
csütörtök 2. óra |
Joó Éva |
olasz nyelv |
hétfő 4. óra |
Jurisics Judit |
kémia |
szerda 3. óra |
Kiffer Zsuzsanna |
matematika |
kedd 3. óra |
Király Lilla |
matematika |
kedd 3. óra |
Kiss Erika Mária |
magyar nyelv és irodalom, mozgóképkultúra és média ismeret |
hétfő 2. óra |
Kleisz Erika |
angol nyelv és történelem |
csütörtök 2. óra |
Koncz Károly |
fizika |
szerda 5. óra |
Kopeczky Péter |
testnevelés |
kedd 2. óra |
Kurucz Balázs |
történelem |
szerda 4. óra |
László Éva |
angol nyelv |
csütörtök 2. óra |
Lőrinczi Adrien |
angol nyelv |
csütörtök 2. óra |
Lukács Ramóna |
matematika, fizika |
péntek 2. óra |
Magasi András |
történelem |
szerda 5. óra |
Magyarné Szabó Eszter |
magyar nyelv és irodalom |
hétfő 3. óra |
Máté Zsolt |
informatika |
csütörtök 3. óra |
Maul Borbála |
magyar nyelv és irodalom |
kedd 2. óra |
Mayer Zoltánné |
angol nyelv |
hétfő 5. óra |
Muráth Eszter |
német nyelv |
hétfő 4. óra |
Nádai Csilla |
matematika |
hétfő 5. óra |
Németh Andrea |
német nyelv |
szerda 3. óra |
Onódi Emőke |
informatika |
csütörtök 5. óra |
Dr. Oroszlán Anikó |
magyar nyelv és irodalom |
hétfő 4. óra |
Pandur Anett |
történelem és földrajz |
csütörtök 6. óra |
Papp Előd |
matematika |
csütörtök 4. óra |
Pálné Porst Andrea |
angol és orosz nyelv |
kedd 2. óra |
Péliné Kardos Gyöngyi |
német nyelv |
kedd 5. óra |
Pethőné Nagy Csilla |
magyar nyelv és irodalom |
kedd 5. óra |
Pintér Gergő |
testnevelés |
kedd 3. óra |
Priskinné Rizner Erika |
történelem |
hétfő 2. óra |
Révész György |
informatika |
hétfő 4. óra |
Ripszámné Litz Ágnes |
matematika |
szerda 2. óra |
Rózsahegyi Ágnes |
angol nyelv |
kedd 4. óra |
Sátayné Gáll Veronika |
német nyelv |
hétfő 4. óra |
Simon Rózsa Anikó |
emberismeret és etika |
hétfő 3. óra |
Stölkler Nándor |
fizika |
kedd 4. óra |
Sulyok Andrea |
angol nyelv |
csütörtök 3. óra |
Szabó Kinga |
angol nyelv |
kedd 5. óra |
Szabóné Bárdos Csilla |
biológia |
szerda 2. óra |
Száraz Tamás |
földrajz |
hétfő 2. óra |
Székely Zsuzsanna |
német nyelv |
szerda 3. óra |
Tarnai Gábor |
angol nyelv |
hétfő 3. óra |
Tarnai Krisztina |
testnevelés és gazdasági ism. |
hétfő 6. óra |
Tóth Krisztina |
angol nyelv |
kedd 4. óra |
Tóth Krisztina |
földrajz |
szerda 945-1030 PTE Deák Gimnáziumban |
Turi Katalin |
történelem |
csütörtök 3. óra |
Újhelyi Éva |
angol nyelv |
kedd 5. óra |
Vadicskó Judit |
kémia és biológia |
hétfő 5. óra |
Varga Enikő |
francia nyelv, magyar nyelv és irodalom |
szerda 3. óra |
Vezér András |
informatika |
hétfő 2. óra |
Virág Erika |
angol nyelv |
szerda 4. óra |
Vituska Virág |
latin nyelv, magyar nyelv és irodalom |
szerda 1. óra |
Zsombori Barbara |
magyar nyelv és irodalom |
hétfő 4. óra |