Iskolánk diákjai és tanárai 2021. szeptember 11-én „Fuss a Rákgyógyításért!” jótékonysági futáson vesznek részt.

Kérjük a diákok és támogatók részvételét! Fussunk együtt a közös, nemes célért!

Helyszín: Pécs, Széchenyi tér

Táv: Pécs történelmi belvárosában 2,6 km

Részvételi díj: 1000 Ft/fő, s ezért a résztvevők (!) – a készlet erejéig – egy (ez alkalomra készülő) pólót kapnak. A jótékonysági rendezvény beleszámít a közösségi szolgálatba ezért 4 közösségi munkaórát írunk jóvá a résztvevőknek.

A csoportos jelentkezéseket a részvételi díjjal együtt kedd (09.07.) délig várja Tarnai Gábor tanár úr a földrajz tanáriban (113. szoba).
A rendezvény folyamán friss ivóvizet biztosítunk a futók számára. A póló viselői a futónapon kedvezményesen tekinthetik meg a Pécsi Állatkertet. Minden mély érzésű, segítő szándékú, sportot kedvelő érdeklődőt szeretettel várunk!

Fuss velünk Te is!