Kedves 8. évfolyamos Diákok!

Iskolánk, a PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnáziuma KORKÓSTOLÓ – Az időutazók klubja címmel tehetséggondozó foglalkozásokra vár Benneteket.

A program a NTP támogatásával az elmúlt tanévben indult, és az újabb sikeres pályázatnak köszönhetően a 2022-23-as tanévben is folytatódhat.

A beavató műhelymunkára elsősorban azokat várjuk, akiknek továbbtanulási elképzeléseiben a bölcsész, társadalomtudományi, jogi képzési területek szerepelnek.

Amit kínálunk: egy művelődéstörténeti korszak sokoldalú, élményalapú megközelítése. Különös figyelmet fordítunk az egyes kompetenciaterületek (szövegértési, szövegalkotási, előadói stb.) fejlesztésére is.

A szakkör jellegű délutáni foglalkozások témája a következő tanévben  A REFORMKOR. Terveink szerint ezeken az alkalmakon együtt dolgoztok majd diákmentoraitokkal, akik iskolánk felsőbb éves humán tagozatos tanulói lesznek.