Kedves Babitsos Diákok!

Tanáraitok nevében köszönöm a türelmet, amit a digitális rendszerre történő átállással kapcsolatban tanúsítotok.

Csütörtökön 8 órától egységes rendszerben, megkezdjük a tanítást. Az Office 365 programcsomag Microsoft Teams felülete magyar nyelven egyetemi kóddal elérhető mindannyiunk számára. Kérem, hogy a kerethez, a Microsoft Teams felülethez ragaszkodjatok, ez közös érdekünk. Nem szeretnénk, ha óráról órára más felületre kellene belépnetek, sok különböző csatornán kapnátok feladatokat. Ez a rendszer teszi iskolaszinten követhetővé a tanítást-nevelést a következő időszakban.

Pillanatnyilag tudjuk, hogy nagyon leterhelt, de bízunk abban, hogy működőképes lesz.

A digitális rendszer az eddigitől eltérő tanár-diák szerepet vár el tőlünk. Sokkal nagyobb önállósággal fogtok rendelkezni, ez sokkal több felelősséget is tesz a vállatokra. Hirtelen kell mindannyiunknak felnőni a feladathoz, én biztos vagyok abban, hogy menni fog. Segítsük, segítsétek egymást. Természetesen távolról.

Az eredeti órarendetek tanóráiban, DE MÁS IDŐBEOSZTÁS SZERINT (30 perces órák, 10 perces szünetek) kell majd bejelentkeznetek, kaptok tanári magyarázatot, feladatokat, kérdéseket.  Célunk, hogy ne üljetek túl sokat a képernyő/monitor előtt.

0.) 07.25-7.55

1.)  8.00-8.30

2.)  8.40-9.10

3.)  9.20-9.50

4.)  10.00-10.30

5.) 10.40-11.10

6.) 11.20-11.50

7.) 12.00-12.30

8.) 12.40-13.10

Különböző módszertannal és eszköztárral fogunk benneteket tanítani, de a keret minden esetben a Microsoft Teams. Igyekszünk nem túl megterhelő és egyenletes elvárást támasztani és ezzel folyamatosan segíteni benneteket a haladásban, gyakorlásban.

Amennyiben belépési problémátok, hiányzó eszközötök van, keressétek az osztályfőnökötöket, egyéb fennakadással az informatika tanárotokat.

Sulyok Andrea
intézményegység-vezető

Office 365 és a Microsoft Teamsre való belépéséhez és használatával kapcsolatos technikai információkat az alábbi képre kattintva vagy a jobb oldali sávban találhatnak.