A Babits Diánkönkormányzat pályázatra hív Titeket, tervezzétek meg a Diákönkormányzat pólóját és szabadidő pulóverét.

•    a design-ban a diákönkormányzat logójának szerepelnie kell
•    ezen a címen: (https://www.dropbox.com/s/er0juajqu3i6tg2/T-Shirt_Templates.rar) letöltheted a póló illetve pulóver sablonokat és a diákönkormányzat logóját
•    az elkészült munkákat .CDR vagy .CDT vagy .PSD vagy .XCF vagy .AI fájlkiterjesztésben adjátok le

A pályázat nyereménye egy póló vagy egy pulóver.
Beküldési határidő: 2012.október 12.

Beküldési cím: ptebabitsdok@gmail.com vagy személyesen egy dökösnek.

FIGYELEM!!!
1.    Nem tartalmazhat más művészek által létrehozott képeket.
2.    Jogvédett, vagy védjeggyel ellátott képek felhasználása szintén tilos.
3.    Maximum 5 színt lehet felhasználni a designban, minden árnyalat vagy keverék egy új színnek tekintendő. (Azaz a kék és a Sötét kék két különböző szín.)

A pályázat lebonyolítása után előrendelés útján juthattok majd egy pólóhoz vagy pulóverhez.
A pályázatnak nem célja a jelenlegi babits póló kiváltása egy újra.

Felmerülő kérdésekkel keressétek a dökös képviselőket vagy írjatok az alábbi e-mail címre ptebabitsdok@gmail.com.

Jó munkát kíván a Babits Diánkönkormányzata