Június 19-én tartottuk tanévzáró ünnepségünket, amelyen Sulyok Andrea intézményegység-vezető hivatalosan lezárta a 2025/2026-os tanévet.

Az ünnepségen átadásra kerültek a kimagasló tanulmányi eredményekért, valamint a tantárgyi és sportversenyeken elért sikerekért járó nevelőtestületi dicséretek, továbbá a Babits Alapítvány és az Ifjúság Sportjáért Alapítvány jutalomdíjai.
 
A Babits Alapítvány idén is jutalmazta a legjobb tanulmányi eredményt elért osztályokat. A 2025/2026-os tanévben ezt az elismerést a 10. D és a 11. F osztály érdemelte ki.
 
A tanév során végzett kiemelkedő munkájuk elismeréseként ebben az évben a nevelő és oktató munkát közvetlenül segítő munkatársaink vehettek át elismerő oklevelet Turi Katalin főigazgatótól. Az elismerésben Regősiné Wehrling Erika és Németh Erika iskolatitkárok, valamint Kolonics Gábor oktatástechnikus és Merényi Tamás rendszergazda részesültek.
 
Gratulálunk minden díjazottnak, és valamennyi tanulónknak, kollégánknak, valamint családtagjaiknak kellemes nyarat, jó pihenést kívánunk!
 
Az eseményen készült fotókért katints IDE.
 
Fotó: Merényi Tamás
 
Iskolánk nyári ügyeleti rendjéről és a következő tanév indulásáról honlapunkon a későbbiekben adunk tájékoztatást.