A regisztráció és időpontfoglalás 2021. február 19-én 8.00 órától lesz elérhető ezen a linken:

babits.pte.hu/felveteli

Kérjük a tájékoztatást és a használati útmutatót figyelmessen olvassa el!

Belépés előtt kérjük, hogy regisztrálják a vizsgázókat név és oktatási azonosító megadásával.

Időpontfoglalás a következő napokra:
- február 23., keddi napra február 22., hétfő, 12.00 óráig lehetséges.
- március 1., hétfői napra február 28., vasárnap 12.00 óráig lehetséges.
- március 10., szerdai napra március 9., kedd 12.00 óráig lehetséges.

A szóbeli felvételi vizsgára nem kell időpontot foglalni, amennyiben a tanuló az adott osztálytípusra korábban írásban mentességet kapott. Amennyiben olyan osztálytípust is megjelölt a tanuló, amelyre nem kapott mentességet, abban az esetben ennek az osztálytípusnak a szóbeli felvételi vizsgájára kérjük, hogy foglaljanak időpontot.

A szóbeli felvételi vizsga több bizottságban párhuzamosan zajlik az egyes osztálytípusokban.

Több osztálytípus megjelölése esetén kérjük, úgy foglaljanak időpontot, hogy a vizsgázó minden vizsgabizottság előtt pontosan meg tudjon jelenni. A szóbeli vizsga maximális időtartama 15 perc. Egyes osztálytípusoknál a lefoglalt időpontban tételhúzásra, majd annak kidolgozására kap időt a vizsgázó, csak ezután kezdi meg a feleletét. A lefoglalt időpontok ezért csak tájékoztató jellegűek!

Egy osztálytípusra csak egy időpont foglalható.

Kérjük, hogy a tanulók a lefoglalt időpont előtt 5 perccel előbb érkezzenek meg a vizsgateremhez a 0002/0003/0004/0007/0008 kódszámú osztálytípusoknál, valamint 20 perccel előbb a 0001/0005/0006 kódszámú osztályoknál. 0005/0006 kódszámú osztályok esetében a 8.00 órai időpontra jelentkezők 7.40-kor gyülekezzen a 101-es teremnél.

Indokolt esetben (betegség, karantén, egyéb akadályoztatás esetén) kérjük, hogy kérjenek egyéni időpontot az alábbi e-mail címen: hosszu.barbara@pte.hu. Kérésre eltekintünk a személyes megjelenéstől és online vizsgalehetőséget biztosítunk!

A szóbeli vizsga menetével kapcsolatos kérdés esetén  Hosszú Barbara intézményegységvezető-helyettes az alábbi elérhetőségeken áll rendelkezésükre: hosszu.barbara@pte.hu vagy 72/503-656/28679

A regisztrációval és időpontfoglalással kapcsolatos technikai kérdés esetén  Varga Gábor rendszergazda elérhető az alábbi elérhetőségeken: rendszergazda@babits.pte.hu / 72/503-656/28661

A felkészüléshez és a vizsgához sok sikert kívánunk!

Intézményvezetés