Versenyeredmények - Tanulmányi versenyeredmények

OKTV matematika

Tóth Marcell 12. E II. fordulóba jutott Fodorné Somogyi Emőke

Zrínyi Ilona matematika verseny megyei forduló

Horváth Milán 9. E 9. évf.: 4. hely Bartal Zsolt
Tóth Marcell 12. E 12. évf.: 4. hely Fodorné Somogyi Emőke
Prim Patrik 12. E 12. évf.: 7. hely
Kolonits István 12. E 12. évf.: 8. hely

Arany Dániel matematika verseny

Horváth Milán 9.e; Orosz Polett 10.b; Szereday Dániel 9.b  második fordulóba jutott Bartal Zs., Király Lilla, Ripszámné Litz Ágnes
Horváth Milán és Szereday Dániel II.fordulóból tobábbjutott  

kis Fejér Lipót matematika verseny (9-10.o) megyei

Horváth Milán  9. E 3. hely Bartal Zsolt, Király Lilla

Kosáry Domonkos Országos Történelem Verseny

Orosz Polett 10. B országos egyéni 5. helyezett Engel Mária

„Az eltitkolt múzsa csókja” csapatverseny

Suvák Bori Panna 10. B 2. helyezés Maul Borbála

"Szláv nyelvek és kultúrák 2020" vetélkedő

Hős Emília 10.F 2. hely Pálné Porst Andrea
Frank Sára 11.B 3. hely

OKPV Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny

Mieth Péter, Auth Gergő 11 C, Wéber Kolos 11.E 3. hely Pandur Anett

Hyperion (latin nyelv) verseny fordítás (maiores) kategóriában

Polgár Lilla 11. F 10. helyezett Vituska Virág

Angol OKTV

Prim Patrik  12. E országos 9. hely Tarnai Gábor

Német OKTV

De Re Attila Luigi  12. B országos 15. hely Sátayné Gáll Veronika

Filozófia OKTV

Peszmeg Bence 12. D országos 17. hely Géczyné Simon Rózsa

X. Regionális újlatin/latin és orosz nyelvi kiejtési verseny

Tilesch Dorottya 10.A francia nyelv 3. helyezett Németh Andrea
Csabai Viktória 11.D latin nyelv 3. hely (megosztott) Vituska Virág
Dörnyei Réka 11.A orosz nyelv 2. hely Pálné Porst Andrea
Gazsó Gerda 11.A orosz nyelv 3. hely
Frank Sára 11.B orosz nyelv PTE BTK különdíja

Filozófia OKTV

Peszmeg Bence 12. D döntőbe jutott Géczyné Simon Rózsa

RÁNKI GYÖRGY DUNÁNTÚLI TÖRTÉNELEM VERSENY Baranya megyei forduló

Lovász Bence 10. C 6. hely Kurucz Balázs

RÁNKI GYÖRGY DUNÁNTÚLI TÖRTÉNELEM VERSENY Baranya megyei forduló

Jung Kata 11. B 5. hely Bosnyákné Szűcs Erzsébet

Földgömb Nemzetközi Földrajzverseny

Lovász Bence, Mike Andor 10.C Középdöntőbe jutott Pandur Anett

Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny Regionális döntőn

Mieth Péter, Auth Gergő,11.C, Weber Kolos 11. E Lovász Bence, Mike Andor, 10.C, Fóris Barbara 10.B divízió elsőként jutott be az országos döntőbe Pandur Anett

XIII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Miskolc Ég és Föld szekció

Bánki László, Dudás Viktor, Pál Marcell, Barta Levente 10.E 2. hely+ előadói díj Pandur Anett

A Szegedi Tudományegyetem Spanyol Tanulmányi Tanszéke és a Budapesti Cervantes Intézet által meghirdetett kulturális verseny

Lencse Bianka, Margit Petra (12. F) 1. helyezés Fodorné Pintér Kornélia

Irinyi János Kémia Verseny

Kocsis Virág 9. B  megyei 6. hely Bodó Jánosné
területi döntőbe jutott

Oláh György Kémia Versenyen országos döntő

Kocsis Virág 9. B  11. hely Bodó Jánosné

Hyperión Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny a görög-római kultúráról

Borbély Sára, Hős Emília, Polgár Lilla 11.F  döntőbe jutottak Vituska Virág

16. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Alkalmazói programok kategóriában (saját maga által írt matematika oktató szoftverrel)

 

Horváth Milán 9.E döntőbe jutott Révész György

Nemes Tihamér programozói verseny

Horváth Milán 9.E 2. fordulójába jutott Révész György

Angol OKTV

Prim Patrik 12. E döntőbe jutott Tarnai Gábor

Német OKTV

De Re Attila Luigi  12. B döntőbe jutott Sátayné Gáll Veronika

Eötvös-verseny, Az Eötvös Loránd Fizikai Társulat fizikaversenye, KÖMAL fizika feladatmegoldó pontverseny, országos

Olosz Adél tavalyi 12.D Eötvös-verseny III. díj Koncz Károly
Az Eötvös Loránd Fizikai Társulat fizikaversenye Olosz Adél a BME építőmérnök hallgatója, érettségizett a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban, tanára: Koncz Károly
KÖMAL fizika feladatmegoldó pontverseny, országos 1.hely

IT Service Hungary regionális verseny (Regionális német verseny)

 

Fogt Dávid 11. C 5-10. hely Muráth Eszter

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló

Madarász Csaba 10. F 3. hely  Zsombori Barbara, Magyarné Szabó Eszter
Lukács Zsuzsanna 9.B 6. hely Iglicz Ágnes, Magyarné Szabó Eszter

Tudás Expo – Budapest

Kocsis Virág 9. B, Szalma Martin 11. D és Pál Andor 11. B a „Legérthetőbb bemutató” oklevél (kémia) Felkészítő tanár: Bodó Jánosné

Kutatók éjszakája: RM@School projekt az EIT (Európai Innovációs és Technológiai Intézet)

Fáy Szilárd, Rónai Bálint 12. E
Csökli Zita 12. D 
http://asvanykincs.hu/kozepiskolasok/reszvetelunk-az-rmschools-negyedik-europai-konferenciajan/ Kiemelkedő eredmény – Bologna Felkészítő tanár: Pandur Anett

Páneurópa Piknik 30. évfordulója alkalmából egy három fordulós történelemverseny döntője

Mike Boglárka, Kiticsics Attila 12. B
Peszmeg Bence 12.D
Országos 3.

Felkészítő tanár: 
Priskinné Rizner Erika

Érsek Laura, Gáspár Zolna 12. B Országos 7.

47. „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos, Kárpát-medencei döntője

Orosz Polett 10. B Fődíj: Sátoraljaújhely város plakettje; Felkészítő tanár: Maul Borbála, Zsombori Barbara
ezen kívül a sátoraljaújhelyi Diákok
Baráti Körének különdíját és meghívást kapott az ELTE Kossuth Szónokversenyére

Orosz nyelvi verseny Lakiteleken, kétfordulós csapatverseny

Terzic Diána - 12. F 3. helyezés Felkészítő tanár: Pálné Porst Andrea
Terzic Dália - 12. G
Bereczk Olga 12. E