Versenyeredmények - Sport versenyeredmények

Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő

Bogár Olivér 12. E Rövidtáv 3. hely
Hosszútáv 3. hely
Katona Lilla 11. C Rövidtáv 3.hely
Hosszútáv 4.hely

Úszás Diákolimpia megyei döntő

Nagy Ákos 9. A 100 m Hátúszás III. hely
Parragi Zsombor 9. A 100 m Mellúszás II. hely

Sakk Diákolimpia megyei forduló

Csőszi Csenge 11. B 1. hely egyéni és csapat

36. Pécs-Harkány Országos Országúti Futóverseny

Bödő Eliza (11.F) országos 8. helyezett csapatban Ágoston Vivien
Pap Viktória
Miklós Bálint 12.C, Szalma Martin 11.D országos 14. helyezett csapatban Tarnai Gábor

V-VI. korcsoportos "A" Kategóriás Röplabda Diákolimpia Országos Elődöntő

Balogh Bianka 11.f, Bandúr Boglárka 11.a, Gáspár Zolna 12.b, Gill Dóra Nikol 9.a, Horváth Réka 12.d, Karlóczy Maja 11.b, Kelemen Mirtill 12.d, Molnár Lúcia 10.c, Pesti Nóra Tulipán 11.a, Schmidt Viktória 12.d, Szabó Patrícia 12.b, Tolnay Szabina 12.c, Tóth Lili 10.a 3. helyezés Bedő Gergely

V. Prohászka Kupa Országos Utánpótlás Röplabda Torna

Balogh Bianka 11.f, Bandúr Boglárka 11.a, Gáspár Zolna 12.b, Gill Dóra Nikol 9.a, Horváth Réka 12.d, Karlóczy Maja 11.b, Kelemen Mirtill 12.d, Molnár Lúcia 10.c, Pesti Nóra Tulipán 11.a, Schmidt Viktória 12.d, Szabó Patrícia 12.b, Tolnay Szabina 12.c, Tóth Lili 10.a

4. hely Bedő Gergely

Gyorskorcsolya megyei diákolimpia

Tokodi Illés 9. D rövidtáv 1. hely
hosszútáv 2. hely
Kiss Emília 11.D (5.kcs.), Katona Lilla 11.C (6.kcs.), Bogár Olivér 12.E (6.kcs.) rövidtáv 1. hely
hosszútáv 1. hely

Futsal Diákolimpia Országos Döntő

 

Kása Benedek 11.A, Szabó Zalán 11.A, Dér Zalán 12. G, Keresztes Barna 3. hely Garai Dénes

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Kenderesi Péter 9. A 2. hely

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Böngyik Anna 9. A 3. hely

Felnőtt-junior Országos Rangsorverseny - 70 kg

Papp Eszter Dorka 11. A ezüst

Felnőtt-Junior Magyar Kupa -78 kg

Papp Eszter Dorka 11. A bronz

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Papp Eszter Dorka 11. A bronz

Just pole vault! elnevezésű verseny, Rúdugrás - Stockholm

Garamvölgyi Petra 10. A 2. hely

Kosárlabda Diákolimpia

Szücs Luca 12. B, Hegedüs Rebeka, Solymosi Panna, Varga Eszter 12. G, Bojtár Boglárka, Borbás Panni, Koltai Anna, Kötő Luca 11. A, Csényi Anna, Horváth Boglárka 10. A, Édes Emese 9. A, Palaczki Réka 12. G, Fenyvesi Petra 9. A, Wentzel Hanna 12.c Országos 2. hely Gyenizse Áron, Gáspár Gábor

Kézilabda Diákolimpia – megyei döntő

Schmidt Ingrid 12. F, Schmidt Patrícia 11. F, Pók Írisz, Dézsi Fanni 10. A, Kövesdi Dorina, Grosics Gréta, Kornfeld Fanni, Papp Cserne 9. A, Molnár Jázmin 9. B 1. hely

III. osztályú felnőtt dzsúdó Országos Bajnokság

Papp Eszter Dorka 11. A 1. hely

II. osztályú felnőtt Országos Csapatbajnokságon

Papp Eszter Dorka 11. A 3. hely

Futsal Diákolimpia – területi (Deákkal közösen)

 

Csapattagok: Kása Benedek és Szabó Zalán 11. A 1. hely

Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar BajnokságK1-K1-C1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó

Bánky Soma 10. B 3. hely

K1-K1-C1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó

Vidék Bajnokság K1-K1-C1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó Bánky Soma 10. B 1. hely

Honvédelmi Haditorna

Hotter Jessica, Kövesdi Fanni, Keresztes Keve, Joó Sándor 3. hely Pintér Gergő

Cselgáncs EuroLiga

Rácz Bálint, 10. A 3. hely

PTE 25. Rókaűzők Országos Országúti Váltófutóverseny

PTE 25. Rókaűzők Országos Országúti Váltófutóverseny Szeifert Iza, Fábián Péter, Miklós Bálint, Bauer Zsófia 12. C,  3. hely Tarnai Gábor
  Simon Dezső volt 12. F, Nagy András volt 12. B, Orosz Donát 11. A, Bödô Eliza 11. F, Sasfalvi Zsolt volt 12. E
középiskolai kategória Tanárok: Ágoston Vivien, Kiss Erika, Tarnai Gábor
összevont csapat   2. helyezés

46.FEW Karate Wado-Kai Európa Bajnokság

Gill Dóra Nikol 9. A Junior kategóriában csapatban  2.hely

Széchenyi István Labdarúgókupa

Kövesdi Tamás, Dér Zalán 12. G 1. hely és vándorkupa Pintér Gergő
Keresztes Barna 12. F
Kása Benedek, Szabó Zalán, Guth Marcell 11. A, Süle Zsolt 12. E