Versenyeredmények - Országos versenyeredmények

Rövidpályás gyorskorcsolya diákolimpia országos döntő

Bogár Olivér 12. E Rövidtáv 3. hely
Hosszútáv 3. hely
Katona Lilla 11. C Rövidtáv 3.hely
Hosszútáv 4.hely

36. Pécs-Harkány Országos Országúti Futóverseny

Bödő Eliza (11.F) országos 8. helyezett csapatban Ágoston Vivien
Pap Viktória
Miklós Bálint 12.C, Szalma Martin 11.D országos 14. helyezett csapatban Tarnai Gábor

V. Prohászka Kupa Országos Utánpótlás Röplabda Torna

Balogh Bianka 11.f, Bandúr Boglárka 11.a, Gáspár Zolna 12.b, Gill Dóra Nikol 9.a, Horváth Réka 12.d, Karlóczy Maja 11.b, Kelemen Mirtill 12.d, Molnár Lúcia 10.c, Pesti Nóra Tulipán 11.a, Schmidt Viktória 12.d, Szabó Patrícia 12.b, Tolnay Szabina 12.c, Tóth Lili 10.a

4. hely Bedő Gergely

Futsal Diákolimpia Országos Döntő

 

Kása Benedek 11.A, Szabó Zalán 11.A, Dér Zalán 12. G, Keresztes Barna 3. hely Garai Dénes

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Kenderesi Péter 9. A 2. hely

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Böngyik Anna 9. A 3. hely

Felnőtt-junior Országos Rangsorverseny - 70 kg

Papp Eszter Dorka 11. A ezüst

Felnőtt-Junior Magyar Kupa -78 kg

Papp Eszter Dorka 11. A bronz

Judo Országos ifjúsági rangsorverseny

Papp Eszter Dorka 11. A bronz

Just pole vault! elnevezésű verseny, Rúdugrás - Stockholm

Garamvölgyi Petra 10. A 2. hely

Kosárlabda Diákolimpia

Szücs Luca 12. B, Hegedüs Rebeka, Solymosi Panna, Varga Eszter 12. G, Bojtár Boglárka, Borbás Panni, Koltai Anna, Kötő Luca 11. A, Csényi Anna, Horváth Boglárka 10. A, Édes Emese 9. A, Palaczki Réka 12. G, Fenyvesi Petra 9. A, Wentzel Hanna 12.c Országos 2. hely Gyenizse Áron, Gáspár Gábor

III. osztályú felnőtt dzsúdó Országos Bajnokság

Papp Eszter Dorka 11. A 1. hely

II. osztályú felnőtt Országos Csapatbajnokságon

Papp Eszter Dorka 11. A 3. hely

Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar BajnokságK1-K1-C1 Serdülő U15-U16. 3x200m vegyes váltó

Bánky Soma 10. B 3. hely

Cselgáncs EuroLiga

Rácz Bálint, 10. A 3. hely

PTE 25. Rókaűzők Országos Országúti Váltófutóverseny

PTE 25. Rókaűzők Országos Országúti Váltófutóverseny Szeifert Iza, Fábián Péter, Miklós Bálint, Bauer Zsófia 12. C,  3. hely Tarnai Gábor
  Simon Dezső volt 12. F, Nagy András volt 12. B, Orosz Donát 11. A, Bödô Eliza 11. F, Sasfalvi Zsolt volt 12. E
középiskolai kategória Tanárok: Ágoston Vivien, Kiss Erika, Tarnai Gábor
összevont csapat   2. helyezés

46.FEW Karate Wado-Kai Európa Bajnokság

Gill Dóra Nikol 9. A Junior kategóriában csapatban  2.hely

Kosáry Domonkos Országos Történelem Verseny

Orosz Polett 10. B országos egyéni 5. helyezett Engel Mária

OKPV Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny

Mieth Péter, Auth Gergő 11 C, Wéber Kolos 11.E 3. hely Pandur Anett

Angol OKTV

Prim Patrik  12. E országos 9. hely Tarnai Gábor

Német OKTV

De Re Attila Luigi  12. B országos 15. hely Sátayné Gáll Veronika

Filozófia OKTV

Peszmeg Bence 12. D országos 17. hely Géczyné Simon Rózsa

Filozófia OKTV

Peszmeg Bence 12. D döntőbe jutott Géczyné Simon Rózsa

XIII. Országos Középiskolai Földtudományi Diákkonferencia Miskolc Ég és Föld szekció

Bánki László, Dudás Viktor, Pál Marcell, Barta Levente 10.E 2. hely+ előadói díj Pandur Anett

Oláh György Kémia Versenyen országos döntő

Kocsis Virág 9. B  11. hely Bodó Jánosné

16. Neumann Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny Alkalmazói programok kategóriában (saját maga által írt matematika oktató szoftverrel)

 

Horváth Milán 9.E döntőbe jutott Révész György

Nemes Tihamér programozói verseny

Horváth Milán 9.E 2. fordulójába jutott Révész György

Angol OKTV

Prim Patrik 12. E döntőbe jutott Tarnai Gábor

Német OKTV

De Re Attila Luigi  12. B döntőbe jutott Sátayné Gáll Veronika

Eötvös-verseny, Az Eötvös Loránd Fizikai Társulat fizikaversenye, KÖMAL fizika feladatmegoldó pontverseny, országos

Olosz Adél tavalyi 12.D Eötvös-verseny III. díj Koncz Károly
Az Eötvös Loránd Fizikai Társulat fizikaversenye Olosz Adél a BME építőmérnök hallgatója, érettségizett a PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnáziumban, tanára: Koncz Károly
KÖMAL fizika feladatmegoldó pontverseny, országos 1.hely

Páneurópa Piknik 30. évfordulója alkalmából egy három fordulós történelemverseny döntője

Mike Boglárka, Kiticsics Attila 12. B
Peszmeg Bence 12.D
Országos 3.

Felkészítő tanár: 
Priskinné Rizner Erika

Érsek Laura, Gáspár Zolna 12. B Országos 7.

47. „Édes anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny országos, Kárpát-medencei döntője

Orosz Polett 10. B Fődíj: Sátoraljaújhely város plakettje; Felkészítő tanár: Maul Borbála, Zsombori Barbara
ezen kívül a sátoraljaújhelyi Diákok
Baráti Körének különdíját és meghívást kapott az ELTE Kossuth Szónokversenyére