AZ IFJÚSÁG SPORTJÁÉRT ALAPÍTVÁNY

versenykiírása a

PTE GYAKORLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM BABITS MIHÁLY GIMNÁZIUMA JÓ TANULÓ-JÓ SPORTOLÓJA

címre

Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány meghirdeti a 2018/2019-es tanévre a „jó tanuló – jó sportoló” versenyt. Elismerésben részesülnek a tanulmányokban és a sportban jó eredményt elért végzős nappali tagozatos tanulók.
A versenyben részt vehet minden végzős nappali tagozatos tanuló a 2018/2019-es tanév középiskolai tanulmányi eredményével és a tanévben teljesített sporteredményeivel.

Pályázati feltételek:
                        Tanulmányi eredmény: minimum 4, 5
                        Sport eredmény: -Magyar Bajnokság korosztályos 1-3 helyezése
                                                   -Diákolimpia országos döntő 1-3 helyezése
                                                   -válogatottban való szereplés
                                                   - világverseny (EB, VB)

Díjazás: a győztes sportoló vagy sportolók elnyerik a „PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Babits Mihály Gimnáziuma jó tanuló-jó sportolója a 2018/2019-es tanévben.” címet, amely pénzjutalommal jár. A tanév mindig aktualizálva jelenik meg a kiírásban.
Pályázati adatlap átvehető és leadandó a testnevelő tanáriban.

Pályázati űrlap letöltése

Pályázati határidő: 2019. június 18.

A díjat vagy díjakat a tanévzáró ünnepélyen adjuk át.
Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány egy tanévben egy vagy több díjazottról dönthet, megfelelő eredmény hiányában nem adja ki a címet!
A döntés után elért eredményeket a kuratórium a következő tanévben értékeli.

Pécs, 2019. június 13.

Az Ifjúság Sportjáért Alapítvány Kuratóriuma